Jdi na obsah Jdi na menu
 


Miss ČR 2007
Kateřina Sokolová (18) Obrazek
Míry: 91-66-94
Čím se proslavila: Muži obdivují její velká prsa, ale to jí také způsobuje problémy: třeba ve Vídni jí kvůli jejímu příliš dmoucímu hrudníku zrušili několik přehlídek. V součastné době studuje všeobecné gymnázium v Praze a je tváří nadačního fondu Veselý Senior.


Miss ČR 2005
ObrazekLucie Králová (26)
Míry: 95-65-93
Čím se proslavila: Hlásila se do Miss už v roce 2004, ale těsně před finále jí zastřelili přítele, takže odstoupila. Následující rok už zvítězila. Lucie je nadanou tanečnicí a muži obdivují její ňadra. Se svým partnerem podnikatelem Zdeňkem Kaufmannem má syna Roberta (1) a modelingu se věnuje jen příležitostně.


Miss ČR 2004
ObrazekJana Doleželová (27)
Míry: 90-60-91
Čím se proslavila: Svým studiem farmacie a následným titulem magistry farmacie. V budoucnu si chce otevřít vlastní lékárnu. Kromě modelingu se začala věnovat i herectví – ve filmu Svatba na bitevním poli ztvárnila roli Francouzky po boku Miroslava Šimůnka.

Miss ČR 2003
ObrazekLucie Váchová (23)
 Míry: 90-60-90
Čím se proslavila: Vyhazovem z počasí TV Nova kvůli finančnímu podvodu a studiem právnické fakulty. Patří mezi nejžádanější modelky u nás a na Primě uvádí počasí. Trénuje malé gymnastky v Příbrami. Mezi její domácí mazlíčky patří pes Damián, králíček a sklípkan.

Miss ČR 2002
ObrazekKateřina Průšová (24)
Míry: 92-60-90
Čím se proslavila: Plastickými operacemi. Má zvětšená prsa, upravený nosík a odsátá kolena. A také románkem s fotbalistou Milanem Barošem, kterého pak kvůli tomu opustila jeho přítelkyně, další modelka Eva Kiliánová. Kamarádí se s Dianou Kobzanovou.

Miss ČR 2001
ObrazekDiana Kobzanová (25)
 Míry: 91-59-89
Čím se proslavila: Lechtivými fotkami, za které jí byla odebrána korunka Miss. Měla pletky s řadou známých sportovců (hokejisté Jaroslav Filip, Petr Nedvěd, fotbalista Martin Jiránek). Kromě modelingu se věnuje i moderování (reality show VyVolení, teď rádio Frekvence 1).

Miss ČR 2000
ObrazekMichaela Salačová (25)
Míry: 90-60-90
 Čím se proslavila: Oznámila a následně zrušila svatbu s bývalým přítelem Matějem Liškou. Modeling ji živí dodnes, ale věnuje se mu čím dál méně. Stále žádanější je po Evropě jako dýdžejka. V Portugalsku už má dokonce vlastní fanklub a vždycky je na ni vyprodáno. Je vdaná.

Miss ČR 1999
ObrazekHelena Houdová (28)
Míry: 92-62-92
Čím se proslavila: Vegetariánstvím, charitou, ochranou zvířat – odmítá předvádět kožichy. Před pár lety byla zatčena na Kubě kvůli fotografování nelidských podmínek. Jako jedna z mála missek se proslavila na molech v USA. Stala se také tváří módní firmy Cherokee.

Miss ČR 1998
ObrazekKateřina Stočesová (28)
Míry: 90-62-90
Čím se proslavila: Nenávistí k rivalce Aleně Šeredové (ta místo ní jela i na Miss World). Vyhrála v Německu soutěž Queen of the World. Má za sebou rozvod plný špíny s podnikatelem Danem Bezouškou, dnes se spekuluje o vztahu s hokejovým trenérem Mariánem Jelínkem. Je nejstydlivější Miss – odmítá předvádět spodní prádlo.


Miss ČR 1997
ObrazekTerezie Dobrovolná (32)
Míry: 91-64-94
Čím se proslavila: Už při finále Miss tvrdila, že nechce dělat modelku. Nejí červené maso, miluje squash a tenis. Vystudovala dvě vysoké školy. Už více než 10 let žije s miliardářem Davidem Beranem (32) – buď v Rakousku nebo u Pardubic. Mají dvě děti: Kateřinu (1,5) a Kristinu (3). Zkouší prorazit jako herečka v divadle.


Miss ČR 1996
ObrazekPetra Minářová (30)
Míry: 92-60-90
Čím se proslavila: Provdala se za podnikatele Šimona Leitnera (39), ředitele mezinárodní mediální agentury, který má dvojče od sebe k nerozeznání. Děti nemají. Petra miluje koně a psy. Byla žádanou modelkou v zahraničí – žila v Miláně, Paříži a Mnichově. Dnes produkuje módní přehlídky a věnuje se koňské drezúře.


Miss ČR 1995
ObrazekMonika Žídková (30)
 Míry: 93-64-94
Čím se proslavila: Stala se Miss Europe 1995 a v Česku byla vyhlášena Miss tisíciletí. Loni se zúčastnila taneční televizní soutěže Star-Dance. Žije v Kravařích na Opavsku s manželem Petrem (38). Mají dvě děti - dceru Nikolku (7) a syna Davida (2), a také společnou kosmetickou firmu.


Miss ČR 1994
ObrazekEva Kotulánová (33)
 Míry: 93-64-94
Čím se proslavila: Jako jedna z mála miss se nerozešla se svým přítelem, ale dokonce se krátce po soutěži vzali. Modelingu se už dávno nevěnuje. S podnikatelem Milanem Maděričem má dceru Julii. Žije v Brně, kde vlastní obchod s čaji a dárky, a často pobývá i v Londýně.


Miss ČR a SR 1993
ObrazekSilvia Lakatošová (35)
Míry: 93-63-93
Čím se proslavila: Po vítězství s dráhou modelky skončila. V roce 1994 se umístila na Miss Universe na skvělém 4. místě. Rozhodla se podnikat, což nedopadlo zrovna nejlépe, protože byla policií obviněna z nekalé soutěže. Pořádá Miss Slovenské republiky.


Miss ČSFR 1992
ObrazekPavlína Babůrková (35)
Míry: 90-62-91
Čím se proslavila: Na Miss Universe skončila na 7. místě a na Miss Europe druhá. Zpěvačce Lucii Bílé odloudila partnera Petra Kratochvíla, spolumajitele divadla Ta Fantastika. Od té doby žije v Jevanech jen pro svou rodinu. S Kratochvílem má dnes už 4 děti (Pavel, Petr, Ilona, Julie) a z prvního manželství navíc syna Honzu.


Miss ČSFR 1991
ObrazekMichaela Maláčová (36)
Míry: 92-60-92
Čím se proslavila: Byla mluvčí ODS a dnes je ředitelkou konkurenční soutěže Česká Miss. Žije s »uhlobaronem« Zdeňkem Bakalou (46), jedním z vůbec nejbohatších Čechů. Jsou spolu už tři roky a mají spolu dvě děti – dceru Anabell (2) a syna Arona (3 měsíce).


Miss ČSFR 1990
ObrazekRenata Gorecká (36)
Míry: 92-68-97
Čím se proslavila: Po zvolení královnou krásy studovala ekonomiku a úplně zmizela ze světa modelingu. Původem je Polka, proto také nyní pracuje ve Varšavě jako ředitelka Českého centra. Jejím manželem je Polák Grzegorz Gacek, s kterým má dceru Annu (9).


Miss ČSSR 1989
ObrazekIvana Christová (38)
Míry: 92-70-96
Čím se proslavila: Z prešovské projektantky záchodů se stala první novodobou Miss Československa, byť ji publikum vypískalo. Snažila se prorazit jako modelka v USA a neustále přibývala a ubývala na váze. Pokouší se zpívat (vydala už 3 CD), v Bratislavě má salon krásy a vychovává dceru Danielu (14).


Tyhle sice nevyhrály, ale... Alena Šeredová se soutěží Miss ČR odrazila k úchvatné kariéře.
● Iva Kubelková: V roce 1996 skončila druhá za Petrou Minářovou. Dodnes ji mnozí považují za vůbec nejkrásnější Češku.
 ● Alena Šeredová: U nás v roce 1998 druhá (za Kateřinou Stočesovou), na Miss World čtvrtá. Dnes je celebritou v Itálii a má syna s jedním z nejlepších fotbalových brankářů světa, Buffonem.
● Petra Faltýnová: Třetí v roce 1998. Prorazila jako modelka v Itálii, v Česku ji proslavil hlavně vztah s hokejistou Martinem Ručinským.
● Jitka Kocurová: Třetí v roce 1999. Modelka a dnes už i herečka (film Účastníci zájezdu).
● Radka Kocurová: Třetí v roce 2002. Na Nově hlásí počasí a chodí se slavným fotbalistou Tomášem Rosickým.
● Klára Medková: Druhá v roce 2003, dnes jedna z nejžádanějších domácích modelek.
● Petra Sudová: Nejprve se stala Miss Sympatie, pak téměř podlehla následkům anorexie.
● Daniela Franzová: Krásná a noblesní mulatka nezná své biologické rodiče, ale miluje ty, kteří si ji osvojili z dětského domova.
● Nicol Lenertová: Účast ve finále Miss ČR ji před lety vynesla na post populární televizní moderátorky a pak milenky hokejisty Jaromíra Jágra. Dnes je spokojenou maminkou.