Jdi na obsah Jdi na menu
 


María Julia "Maju" Mantilla García - Miss World 2004

Obrazek

Maria Julia "Maju" Mantilla Garcia se narodila 10. června 1984 v Trujillo, peruánském městě na severním pobřeží. 4. prosince 2004 byla v královském korunním divadle v čínském krásném městě Sanya korunována jako Miss World 2004 odstupující Rosannou Davison, miss World 2003 a dcerou zpěváka Chrise de Burgha. Během svého kralování pomohla mnoha charitativním organizacím a procestovala Indonésii, Rusko, Peru, USA, Českou republiku, Čínu a mnoho jiných zemí. BěhObrazekem svého roku měla sídlo v Londýně,Anglii.


Známá je její teta Maria Julia Mantilla Mayer, která byla Miss Peŕu 1969. Maju byla jedna z favoritek na vítězku Miss World. Druhá skončila Dominikánská republika a třetí USA. Pětici finalistek uzavíraly Miss Filipíny a Polsko.


Maju studuje na vysoké škola učitelství a chtěla by u Obrazekdělat kariéru v turistickém ruchu.Její sen je mít vlastní online společnost, která by podporovala její rodné město a země celého světa. Její rodné Trujillo je směsicí koloniální a prekolumbijské architektury. Je starší ze dvou sester. Pracovala jako modelka a hosteska v populární TV show v Peru.

Roku 2001 se stala peruánskou národní šampionkou v triatlonu a byla zvolena jako atletka roku. Je profesionálkou v Marineře, což je typický regionální tanec. Její motto zní: "Moje rodina je moje síla."
Měří 1.74 m. Barva očí: oříšková Barva vlasů: světle hnědá Etnikum: latinoamerické

Obrazek


Obrazek
 Obrazek

Obrazek

ObrazekObrazekObrazek